2016/17

Versenyeredmények 2016-2017

Shakespeare angol vetélkedő (csapat)

  • I. helyezett – Berecz Árpád, Hamar Lilla, Kecse-Nagy Dóra 8.b
  • IV. helyezett – Herczeg Sára, Holács Lilla, Piskorán Lívia 8.b
  • Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

Karácsonyi népszokások német vetélkedő (csapat)

  • I. helyezett – Vida Blanka, Vigh András, Wolstenholme Ábel 8.b
  • Felkészítő tanár: Kun Ágnes
  • II. helyezett – Csorba Lili, Csorba Nóri, Tóth Nikolett 8.a
  • Felkészítő tanár: Varga Edina

HEBE német országos levelező csapatverseny /őszi forduló/

5. évfolyam

  • V. helyezett – Kiss Lujza, Török Boglárka, Valachi Mandula 5.b
  • Felkészítő tanár: Kun Ágnes

Sikeres angol középfokú nyelvvizsgát tettek:

  • Kilián Marcell 8.b (B1 fokozat)
  • Pál Gergő 8.b (B2 fokozat)
  • Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny, kerületi forduló

7. évfolyam

  • III. helyezett – Dudás Léna 7.a
  • Felkészítő tanár: Élő Gyöngyvér

A POFOSZ 1956-os forradalom és szabadságharc emlékére rendezett fővárosi vetélkedője

  • II. helyezett – Durkó Vince, Tamás Bálint, Wolstenholme Ábel 8.b
  • Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny – kerületi forduló

5. évfolyam

  • I. helyezett – Buvári Júlia 5.b
  • Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

8. évfolyam

  • VI. helyezett – Hamar Lilla 8.b
  • Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka, Aradi Bence

Móra Ferenc kerületi szövegértési verseny

5. évfolyam

  • I. helyezett – Marcsa Zsófia 5.a
  • Felkészítő tanár: Varga Edina

6. évfolyam

  • VI. helyezett – Antalik Tünde 6.a
  • Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

7. évfolyam

  • V. helyezett – Kuti Bence 7.b
  • Felkészítő tanár: Oláh Ildikó, Aradi Bence

8. évfolyam

  • V. helyezett – Kecse-Nagy Dóra 8.b
  • Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka, Aradi Bence

SPORT

Zugló kupa, úszás
  • IV. korcsoport fiú, 50m gyors
  • I. helyezett – Sárközy Benjámin 7.b
  • IV. korcsoport lány, 50m gyors
  • I. helyezett – Putyera Brigitta 8.b
  • IV. korcsoport lány, 50m hát
  • I. helyezett – Putyera Brigitta 8.b
  • III. korcsoport lány, 50m gyors
  • III. helyezett – Basa Lili 6.b
  • IV. helyezett – Horváth Zsófia 6.a
  • VI. helyezett – Marx Lili 5.b
  • III. korcsoport lány, 50m hát
  • II. helyezett – Basa Lili 6.b
Zugló kupa, labdarúgás
  • Az 5-6.-os fiúk csoportjukban az összes mérkőzést megnyerték, az I. helyről várják tavaszi fordulókat: Dala Noel, Havass Boldizsár, Kóródi Bendegúz, Láng Vilmos, Mészáros Péter, Szabó Gergely, Szabó Máté
  • A 7-8.-os fiúk csoportjukban egy vereséget szenvedtek, a 2. helyről várják a tavaszi fordulókat: Csekő Máté, Mendi Rikárdó, Mészáros Ákos, Szabó Marcell, Szabó Máté, Zsivor Dániel
Bozsik football program
  • A IV. korcsoportos fiúk 1. helyen végeztek.
  • A III. korcsoportos fiúk 2. helyen végeztek.
Kerületi floorball verseny
  • II. helyezett – Holács Lilla, Piskorán Lívia, Varga Gréta, Vida Blanka 8.b
  • Felkészítő tanárok: Élő Gyöngyvér, Pápai Zsuzsa
EU Diáksport napja Budapesti szintű atlétikai verseny
  • Kislabdadobás: X. helyezett – Orcifalvi Ákos (48m)
  • Súlylökés: V. helyezett – Shvedov Daniil (8,7m)
  • Távolugrás: X. helyezett – Sárközy Benjámin (4,7m)
Iskolai labdarúgó bajnokság
  • 6. évfolyam – győztes: 6.a osztály
  • 7. évfolyam – győztes: 7.a osztály
  • 8. évfolyam – győztes: 8.c osztály
Iskolai kosárlabda bajnokság
  • 6. évfolyam – győztes: 6.b osztály
  • 7. évfolyam – győztes: 7.a osztály
  • 8. évfolyam – győztes: 8.a osztály

ÉNEK

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Kiemelt arany minősítés

„Aranybúza” énekegyüttes (5.a):

  • Eperjessy Zita, Fűköh-Nagy Zsófia, Hőnig Réka, Marcsa Zsófia, Máté Boglárka, Saád Anna, Senkáriuk Eszter, Zilahy-Szabó Lili
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin
Kiemelt arany minősítés

„Zalai kislányok” kisegyüttes (6.b):

  • Bedi Anna, Etelvári Zsófia, Szabó Mónika
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Kiemelt arany minősítés

„Bakonyi menyecskék” énekegyüttes (7.a):

  • Bagossy Melina, Balogh Zsófia, Dudás Léna, Gáspár Borbála, Kiss Edina, Kovács Katalin, Sukta Boglárka, Szolnoki Emma
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin
Kiemelt arany minősítés

„Moldvai leányok” kisegyüttes (7.b):

  • Horváth Eszter, Rónai Stefánia, Széll-Kovács Júlia
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Arany minősítés

„Aranybúza” énekegyüttes (5.a):

  • Barát Lili, Eperjessy Zita, Erdősi Panna, Fűköh-Nagy Zsófia, Hőnig Réka, Kriskó Lili, Máté Boglárka, Senkáriuk Eszter
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin
Arany minősítés

„Zalai kislányok” kisegyüttes (6.b):

  • Bedi Anna, Etelvári Zsófia, Szabó Mónika
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Ezüst minősítés

„Moldvai leányok” kisegyüttes (7.b):

  • Horváth Eszter, Rónai Stefánia, Széll-Kovács Júlia
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Arany minősítés és továbbjutás az országos döntőbe!!!

„Bakonyi menyecskék” énekegyüttes (7.a):

  • Bagossy Melina, Balogh Zsófia, Dudás Léna, Gáspár Borbála, Kiss Edina, Sukta Boglárka, Szolnoki Emma
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin

II. félévi versenyeredmények

Általános Iskolások Matematika Versenye

5. évfolyam

  • Farkas Erik 5.c – kerületi fordulóban II. helyezett → Budapesti fordulón X. helyezett
  • Felkészítő tanár: Fodorné Dékány Márta
Kerületi vers- és prózamondó verseny

6. évfolyam

  • I. helyezett – Grasso Marco 6.a
  • Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

5. évfolyam

  • IV. helyezett – Garaczi Rebeka 5.b
  • Felkészítő tanár: Oláh Ildikó
Angol nyelvi levelező verseny

6. évfolyam

  • IV. helyezett – Etelvári Zsófi 6.b
  • Felkészítő tanár: Völker Ildikó
HEBE német országos levelező csapatverseny /tavaszi forduló/

5. évfolyam

  • V. helyezett – Eperjessy Zita, Fűköh-Nagy Zsófia, Szolnoki Lili 5.a
  • Felkészítő tanár: Makó Tímea
  • VI. helyezett – Török Boglárka, Valachi Mandula 5.b
  • Felkészítő tanár: Kun Ágnes
Sikeres német A2 Junior nyelvvizsgát tettek:
  • Csorba Lili 8.a
  • Csorba Nóra 8.a
  • Felkészítő tanár: Varga Edina
Zugló kupa, kosárlabda
  • IV. korcsoport fiú – V. helyezett
  • III. korcsoport fiú – IV. helyezett
  • III. korcsoport lány – V. helyezett
Zugló kupa, labdarúgás
  • IV. korcsoport – V. helyezett
  • III. korcsoport – I. helyezett → Budapesti fordulón VI. helyezett
Zugló kupa, mezei futás csapat
  • IV. korcsoport lány – III. helyezett
  • III. korcsoport lány – IV. helyezett
Zugló kupa, mezei futás egyéni
  • Török Fanni 5.b – IV. helyezett
  • Török Ádám 7.a – II. helyezett
  • Bátka Gréta 8.a – VI. helyezett

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /országos forduló/

Bronz minősítés

„Bakonyi menyecskék” énekegyüttes (7.a):

  • Bagossy Melina, Balogh Zsófia, Dudás Léna, Sukta Boglárka, Szolnoki Emma
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Szovátai Fesztivál

Arany minősítés
  • Nagykórus –  diplomával
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Kaposvári Kicsinyek Kórusa Fesztivál (2017. május 13)

Arany minősítés

  • Campanella Kicsinyek Kórusa –  diplomával és Országos dicsérő oklevél
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília

Zugló Kupa Atlétika

  • I. korcsoport, fiú csapat – III. helyezés
  • I. korcsoport, lány csapat – III. helyezés
  • I. korcsoport, lány, egyéni, összetett – I. helyezés – Kratochwill Zoé 3.B
  • I. korcsoport, fiú, váltófutás – II. helyezés
  • I. korcsoport, lány, váltófutás – II. helyezés
  • II. korcsoport, fiú, csapat – I. helyezés
  • II. korcsoport, fiú, egyéni, összetett – III. helyezés – Macher Balázs 4.A
  • II. korcsoport, fiú, váltófutás – II. helyezés
  • II. korcsoport, lány, váltófutás – III. helyezés
Zugló Kupa Mezei Futás
  • I. korcsoport, fiú, csapat – II. helyezés
  • I. korcsoport, lány, csapat – II. helyezés
  • II. korcsoport, fiú, csapat – II. helyezés
  • II. korcsoport, lány, csapat – III. helyezés