2018/19

Versenyeredmények 2018-19

Kerületi vers- és prózamondó verseny

1. évfolyam

  • IV. helyezett – Zempléni Levente (1.b)
  • Felkészítő tanár: Vadászi Tamás

4. évfolyam

  • II. helyezett – Gábor Marcell (4.c)
  • Felkészítő tanár: Hauber Krisztina

6. évfolyam

  • IV. helyezett – Garaczi Rebeka (7.b)
  • Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Fittnes világbajnokság

3. évfolyam

  • I. helyezett – Udvardi Anna (3.c)

Bolyai anyanyelvi csapatverseny /körzeti forduló/

4. évfolyam

  • II. helyezett – Hóka Lili, Misik Virág, Wintermantel Borbála, Szabó-Brassai Luca (4.a)
  • Felkészítő tanár: Rézsó Eszter

Kerületi matematika csapatverseny

  • V. helyezett – Polecsák Milán (2.a), Orincsay Bálint (3.a), Kendi Panna (4.c)

Kerületi helyesíró verseny

4. évfolyam

  • II. helyezett – Hanula Barnabás (4.c)
  • Felkészítő tanár: Hauber Krisztina

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

  • Buvári Júlia (7.b) Kerületi I. helyezés, Budapesti II. helyezés, Országos részvéttel
  • Felkészítő tanár: Oláh Ildikó

Kerületi Kazinczy-verseny

6. évfolyam

  • II. helyezett – Gábor Lili (6.b)
  • Felkészítő tanár: Barefieldné Kovács Aranka

Kerületi Költészetnapi verseny

8. évfolyam

  • I. helyezett – Csehi Áron (8.a)
  • Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

„Magyarságtudat a magyar költészetben” országos verseny

8. évfolyam

  • II. helyezett – Grasso Marco (8.a)
  • Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna

„Műanyagok a mindennapi életünkben” tankerületi tanulmányi verseny

  • II. helyezett – Bendik Ágoston (6.b), Sztanev Fülöp (7.a), Tóth Levente (8.c)
  • IV. helyezett – Kóbor Anna (6.a), Jánosi Ádám (6.b), Gál Balázs (8.c)
  • Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny /kerületi forduló/

  • V. helyezett – Réthelyi Orsolya (8.a)
  • Felkészítő tanár: Kiss Andrea
  • VI. helyezett – Palotás Valéria (8.c)
  • Felkészítő tanár: Blagai Zsuzsanna

Kerületi 7. évfolyamos fizika csapatverseny

  • Megosztott I. helyezett – Herczeg Áron, Kiss Lujza, Török Fanni (7.b)
  • Felkészítő tanár: Csigás Adrienn

Herman Ottó Biológia Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam

  • I. helyezett – Sztanev Fülöp Benedek (7.a)
  • V. helyezett – Kriskó Lili (7.a)
  • Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Júlia

Kerületi angol verseny

7. évfolyam alap szint

  • IV. helyezett – Bódis Emánuel Ákos (7.a)
  • Felkészítő tanár: Budaházi Fruzsina

7. évfolyam emelt szint

  • V. helyezett – Balog Benedek (7.b)
  • Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

8. évfolyam alap szint

  • III. helyezett – Karátson Dóra (8.a)
  • Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

8. évfolyam emelt szint

  • IV. helyezett – Szabó Mónika (8.b)
  • Felkészítő tanár: Tóthné Katona Zsuzsa

London Bridge országos angol verseny /döntő/

  • VI. helyezett – Buvári Júlia (7.b)
  • Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

Zugló Kupa – labdarúgás

1. korcsoport fiú

  • II. helyezett – Fábián Péter (2.c), Fodor Félix (2.c), Gelb Simon (2.c), Koltai Ábel (2.c), Korbely Zoltán (2.c), Kratochwill Lőrinc (2.a), Prém Domonkos (2.a)
  • Felkészítő tanár: Vadászi Tamás

4. korcsoport lány

  • III. helyezett – Barát Lili (7.a), Barta Gitta (7.b), Hauk Virág Szonja (7.a), Kriskó Lili (7.a), Légár Orsolya (7.b), Máté Boglárka (7.a), Szabó Dorottya (7.b), Török Fanni (7.b), Berényi Fanni (8.b), Csipak Bettina (8.b), Galambos Georgina (8.b), Szabó Mónika (8.b), Szilágyi Nóra (8.b)

ÉNEK

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Kiemelt arany minősítés – fővárosi fordulóra továbbjutottak!!!

„Fényes csillagok” énekegyüttes (7.a):

  • Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, László Laura, Máté Boglárka, Mester Lívia Eszter, Senkáriuk Eszter
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin
Arany minősítés

„Vasi liliomok” énekegyüttes (5.b):

  • Balog Júlia, Bozóki Sára, Erdős Anna, Gyertyánfy Zsófia, Kratochwill Zoé, Szekeres Tamara, Vizi Róza
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Arany minősítés

„Bojtárok és bárányok” énekegyüttes (6.b):

  • Baillieul Liza, Baranyai Krisztina, Bényi Réka, Gábor Lili, Juhász Lara, Lengyel Dániel, Nagy Zsombor, Pálffy Balázs
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin
Ezüst minősítés

„Honleányok” kisegyüttes (6.a):

  • Buday Mira, Miskolczi Lili, Sukta Réka
  • Felkészítő tanár: Bisztriczki Zoltán

Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/

Ezüst minősítés

„Fényes csillagok” énekegyüttes (7.a):

  • Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, László Laura, Máté Boglárka, Mester Lívia Eszter, Senkáriuk Eszter
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin

Alsó tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/

Ezüst minősítés
  • Pallagi Anna (3.b) szóló
  • Felkészítő tanár: Bisztriczki Zoltán
Ezüst minősítés
  • Béres Hedvig (4.c) szóló
  • Felkészítő tanár: Tőkés Tünde
Arany minősítés

„Csíki gazdasszonyok”kisegyüttes (4.a):

  • Hóka Lili, Kárnyáczki Júlia, Simon Mirtill
    Felkészítő tanár: Bisztriczki Zoltán
Arany minősítés

„Vasi aranytorkúak” kisegyüttes (4.b):

  • Balogh Samu, Németh Angéla, Renyhárt Patrik
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Kiemelt arany minősítés

„Bakonyi zöldágacskák” énekegyüttes (3.a):

  • Bor-Fejérváry Péter, Csesznok Máté, Simon Máté, Orincsay Bálint, Farnadi Kitti, Kecskés Kincső, Szabó Zselyke, Vasas Letti
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Kiemelt arany minősítés

„Arany páva” énekegyüttes (4.b):

  • Sárközy Rebeka, Padurean Dzsenifer, Duma Tamara, Kelemen Kincső, Bodnár Katerina, Bényi Kata, Hankó Ágnes, Szélig Szonja, Jakab Kincső
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília