2019/20

Versenyeredmények 2019-20

Kerületi angol vers- és prózamondó verseny

8. évfolyam

  • III. helyezett – Holács Gergő (8.b)
  • Felkészítő tanár: Szabó Ildikó
Bolyai anyanyelvi csapatverseny /körzeti forduló/

7. évfolyam

  • V. helyezett – Buday Luca, Egri Róza, Bánkuti Emese, Kiss-Gulyás Adél (7.c)
  • Felkészítő tanár: Ács Zsuzsanna
Mikulás Qpa tankerületi matematika csapatverseny
  • V. helyezett – Székely Nóra (6.a), Zahuczky Liza (6.a), Szabó Dorián (7.a), Nagy Zsombor (7.b), Kemény Tamás (8.a), Dreiszker Barna (8.b)
Tankerületi technika verseny
  • I. helyezett – Jánosi Ádám (7.b), Sztanev Fülöp (8.a)
  • Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia
  • V. helyezett – Bendik Ágoston (7.b), Lengyel Dániel (7.b), Sztanev Blanka (6.b)
  • Felkészítő tanár: Csonkáné Kormos Terézia
Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam

  • I. helyezett – Buday Luca (7.c)
  • Felkészítő tanár: Blagai Zsuzsa
  • IV. helyezett – Bendik Ágoston (7.b)
  • Felkészítő tanár: Szakály Judit

8. évfolyam

  • VI. helyezett – Kriskó Lili (8.a)
  • Felkészítő tanár: Kiss Andrea
Herman Ottó Biológia Verseny /kerületi forduló/

7. évfolyam

  • V. helyezett – Juhász Lara (7.b)
  • Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Julianna

8. évfolyam

  • III. helyezett – Sztanev Fülöp (8.a)
  • VI. helyezett – Kriskó Lili (8.a)
  • Felkészítő tanár: Pálfiné Horváth Julianna
ÉNEK-Felső tagozatos népdaléneklési verseny /kerületi forduló/
Kiemelt arany minősítés – fővárosi fordulóra továbbjutottak

„Aranypáva” énekegyüttes:

  • Balog Júlia (6.b), Bozóki Sára (6.b), Erdős Anna (6.b), Gyertyánfy Zsófia (6.b), Kratochwill Zoé (6.b), Szekeres Tamara (6.b), Hankó Ágnes (5.b), Padurean Dzsenifer (5.b)
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Kiemelt arany minősítés – fővárosi fordulóra továbbjutottak

„Pirospántlika” énekegyüttes (8.a):

  • Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, Kun Anna Flóra, László Laura, Senkáriuk Eszter
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin
Felső tagozatos népdaléneklési verseny /fővárosi forduló/
Ezüst minősítés

„Aranypáva” énekegyüttes:

  • Balog Júlia (6.b), Bozóki Sára (6.b), Gyertyánfy Zsófia (6.b), Jacobs Eveline (5.b), Kratochwill Zoé (6.b), Szekeres Tamara (6.b), Hankó Ágnes (5.b), Padurean Dzsenifer (5.b)
  • Felkészítő tanár: Ruzsásné Sebestyén Emília
Ezüst minősítés

„Pirospántlika” énekegyüttes (8.a):

  • Csorba Jázmin, Fűköh-Nagy Zsófia, Hauk Virág Szonja, Hőnig Réka, Kun Anna Flóra, Máté Boglárka, Senkáriuk Eszter
  • Felkészítő tanár: Kovács Katalin