Az első tanítási nap (2021. szeptember 1.) tudnivalói

Az első tanítási nap (2021. szeptember 1.) tudnivalói

 

Diákok részére:

Érkezés az iskolába mindenki számára 7:45-ig

Ha az időjárás megengedi – reményeink szerint – az udvaron tartandó évnyitón csak az első és a nyolcadik évfolyam vesz részt. Számukra – ünneplő ruhában – gyülekező az udvaron, a tanítók és az osztályfőnökök ott várják őket. Kérjük, hogy az elsős tanulókat maximum két családtag kísérje az évnyitóra.

Az alsós gyerekeket a tanítók már az udvaron, a felsős tanulókat az osztályfőnökök a tantermekben fogadják. Az új diákokat a diákönkormányzat tagjai a földszinten segítik a tájékozódásban.

Alsós osztályokban négy (11:40-ig), felsőn öt tanítási óra (12.40-ig) lesz megtartva, majd a befizetettek számára ebédelési lehetőség. Ezt követően haza lehet vinni a gyerekeket, vagy napközis felügyeletet biztosítunk számukra.

 

Szülők számára:

A szülők az iskolaépületbe csak hivatalos ügyintézés céljából, kizárólag a titkársággal előre egyeztetett időpontban léphetnek be. A tavaly szerzett kedvező tapasztalatok alapján javasoljuk, hogy éljenek az elektronikus úton történő ügyintézés lehetőségével!

 

Iskolavezetés