Ebédbefizetés 2020 november

Kedves Szülők!

Tudnivalók:
  • aki csekkes befizető és a sárgacsekken, postán fizeti be az étkezést, lehetőleg azonnal küldje el az e-mail címemre a befizetést igazoló csekk fotóját! A posta nagyon lassú és a pénz későn érkezik be sokszor, így tartozást mutat a rendszer. Nekem le kell zárnom a rendszerben záros határidőn belül azt, hogy ki fizette be az étkezést minden hó 20-ával. Mivel ez azzal jár, hogy törülnöm kell a megrendelést, hiába van esetleg befizetve a gyermek, nincs megrendelve az étkezése, tehát nem küldi a szolgáltató az ételt. Attól a pillanattól kezdve, hogy én megkapom az igazolást, meg tudom rendelni az étkezést, így legkésőbb 2 nap múlva már ehet újra a gyermek.
  • Aki a csekken szereplő összeget átutalja, annak  a banki visszaigazolást kell, hogy megküldje nekem.
  • Lehetőleg reggel 9 óráig jelezzék a gondjaikat, addig tudok segíteni, később már minden másnapra tolódik.
  • A Multischool felületen fizetőknek 5-től 15-ig van lehetőségük a befizetésre! Kérem, tartsák be az időintervallumot!!!!!!! Lehetőleg ne késsenek! Amennyiben megtörténik, természetesen segítek a fent említett feltételek betartására kérve Önöket is. Néha előfordulnak rendszerbeli gondok, olyankor várjanak 1 napot és ismét próbálkozzanak! Kérem csak 15-e után jelezzék, ha szükség van a segítségemre!
Étkezéslemondások kapcsán az alábbi elérhetőségeket tudjuk biztosítani:
  • +36 1 383 32 91
  • +36 70 673 61 23
  • encsi.novák@gmail.com