ÉTKEZÉS

EBÉDBEFIZETÉS 2021

KEDVES SZÜLŐK!

2021.01.01-jétől a webes felületen a bankkártyás fizetés lehetősége bizonytalan ideig szünetel!

Helyette visszaáll a korábbiakból már ismert rendszer, tehát online, a webes Multischool felület segítségével megrendelhetik gyermekeiknek a kért napokra az étkezést, majd átutalással egyenlíthetik ki a fizetendő összeget.

• Étkezést kérő napok rögzítése
  • Rögzítést követő 8 munkanapon belül a pontos összeg átutalása
  • Zuglói Polgármesteri Hivatal 11784009-15735777-02130000 számlája
  • közleményrovat:
          • gyerek neve és osztálya,
          • iskola neve
          • minta: Kovács Gergely 4.c / Liszt iskola

A számlák kiegyenlítését a Hivatal élelmezési ügyintézői rögzítik a MultiSchool3 étkezés megrendelő programban. Tehát Multischoolos megrendelés esetén az átutalási bizonylatot nem kell nekünk megküldeni!

Előreláthatóan ebben a tanévben ez a rendszer marad érvényben.

A Multischool felületet használóknak 5-től 15-ig van lehetőségük a következő hónap étkezésének megrendelésére! Ha kicsúsznak a határidőből, akkor a következő a teendő: írjanak emailt a lenti címre, ahonnan válaszlevélben megküldöm az utalási adatokat. Az igazolást át kell nekem küldeni, ezután megrendelem az étkezést.

Csekkes befizetőknél (postai vagy utalás) minden esetben kérjük a befizetés igazolását a befizetendő hónapot megelőző hónap 20. napjáig az alábbi 3 mód valamelyikével:

– küldjék be magát az igazolószelvényt, vagy annak fénymásolatát (alsós gyerekek adják oda a tanítójuknak, felsős gyerekek az osztályfőnöknek vagy közvetlenül nekem adhatják le);

– küldjék át az igazolószelvény fényképét vagy beszkennelt másolatát a lenti email-címre;

– utalás esetén küldjék át az átutalási bizonylatot a lenti email-címre.

Utaláskor a közleménybe írják be a gyerek nevét, osztályát és Liszt iskolát
(minta: „Kovács Gergely 4.c / Liszt iskola”).

A határidőt nagyon kérem betartani! Ha nem kapunk igazolást, felsős gyereknek személyesen szólok, alsós gyereknél a tanítón keresztül üzenek! Ha ezután sem kapunk igazolást, a hónap végén törlöm az étkezés megrendelését (ennek célja az utólagos fizetésbehajtás teljes elkerülése)!

Amennyiben változtatni szeretnének, kérem időben szóljanak! (pl. étkezési típus váltás, étkezés teljes lemondása stb.)

Az intézményi napi térítési díjak 2020. április 1-től a következők:

Iskolai napközis ellátás 588 Ft:
  • tízórai 98 Ft
  • ebéd 392 Ft
  • uzsonna 98 Ft

Lemondás:
Reggel 8:45-ig lehet lemondani a következő naptól az étkezést a lenti email-címen,
vagy az alábbi iskolai telefonszámon:

Étkezési email-címünk:
liszt.etkezes@gmail.com

Étkezési ügyintézők: Varga Ádám és Molnárné Kondár Katalin

Kérem írjon kérés, kérdés, probléma esetén: