Étkezést érintő változás

Kedves Szülők!

KEDVES SZÜLŐK!

2021.01.01-jétől a webes felületen a bankkártyás fizetés lehetősége bizonytalan ideig szünetel!

Helyette visszaáll a korábbiakból már ismert rendszer, tehát online, a webes Multischool felület segítségével megrendelhetik gyermekeiknek a kért napokra az étkezést, majd átutalással egyenlíthetik ki a fizetendő összeget.

 • Étkezést kérő napok rögzítése
 • rögzítést követő 8 munkanapon belül előírt összegátutalás
 • Zuglói Polgármesteri Hivatal 11784009-15735777-02130000 számlája

 • közleményrovat:
     • gyerek neve és osztálya,
     • iskola neve
     • minta: Kovács Gergely 4.c / Liszt iskola

A számlák kiegyenlítését a Hivatal élelmezési ügyintézői rögzítik a MultiSchool3 étkezés megrendelő programban. Tehát Multischoolos megrendelés esetén az átutalási bizonylatot nem kell nekünk megküldeni!

Előreláthatóan ebben a tanévben ez a rendszer marad érvényben.

A csekket készpénzzel vagy átutalással fizetőknél  ha a kért étkezést megelőző hónap 20-ig nem érkezik be a befizetés az Önkormányzathoz, vagy annak az igazolása hozzám, a gyermek étkezés-megrendelése törölve lesz. Így a gyermek nem fog tudni étkezni a következő hónapban.

Amennyiben változtatni szeretnének, kérem előre szóljanak!!! (pl. nem akarják többé az étkezést, ne rendeljem meg feleslegesen az ételt, ne nyomtassam ki feleslegesen a csekket és ehhez hasonló esetekben)

A Multischool felületen fizetőknek 5-től 15-ig van lehetőségük a befizetésre! Kérem, TARTSÁK BE az időintervallumot!!!!!!! A rendszer lezár a hónap végén!

Köszönettel: Varga Ádám és Molnárné Kondár Katalin

Kérés, kérdés esetén írjanak: