Menza tudnivalók a távoktatás idejére!

A kormány bejelentése nyomán iskolánk március 8-tól (hétfőtől) április 7-ig (szerdáig) online oktatásra áll át. Április 7. tanítás nélküli munkanap, így aznap sem lesz oktatás. Jelen állás szerint április 8-án csütörtökön folytatódik a tantermi oktatás.
Az étkezést az érintett 17 napra központilag lemondjuk!

Csekk: Az áprilisi ebédcsekkek mai napon kerültek kiosztásra, így a márciusi napok jóváírása majd csak a májusi csekkeken jelenik meg. Akik hiányzás miatt nem tudják ma vagy holnap kézhez kapni a csekket, a szülői email-címre átküldöm a csekk beszkennelt másolatát, amit utalással lehet befizetni. Ha valakinek gondot okoz az utalás, és inkább a postai befizetést választaná, kérem jelezzen az étkezési email-címünkre, és elintézem, hogy a portán átvehesse a csekket. A korábbi határidők egyelőre maradnak, március 20-ig kérjük igazolni az áprilisi csekk befizetését.