Munkatársak

Iskolavezetés
  • Farkas Klára – intézményvezető – szakértő – szaktanácsadó (földrajz – testnevelés)
  • Busznyák Zsuzsanna – intézményvezető helyettes (tanító – tehetséggondozó tanár)
  • Limbach Amália – intézményvezető helyettes (tanító)
Osztályfőnökök és napközis tanítók alsó tagozaton
  • 1.a Vadászi Tamás – Magyar Zsófia
  • 1.b Nagy Annamária – Macherné Timkó Eszter 
  • 2.a Törökné Nagy Annamária – Gimpl Melinda
  • 2.b Szakonyné Smuta Andrea – Németh Imre
  • 2.c Csuporné Szalay Éva – Tóth Péter
  • 3.a Hauber Krisztina – Tempfli-Nagy Noémi
  • 3.b Kutasné Bihácsi Györgyi – Tasnádiné Varga Zita
  • 3.c Zuberi Adrienn – Liptákné Gál Erika
  • 4.a Beleznai Ágnes – Kovács Katalin
  • 4.b Rézsó Eszter – 
  • 4.c Molnár Mária 
Osztályfőnökök felső tagozaton
  • 5.a Sándor Zsolt (matematika-fizika)
  • 5.b Oláh Ildikó (magyar-etika-hon és népismeret)
  • 5.c Barna László (technika, napközi 5. b c)
  • 6.a Nagyné Gregor Anita (történelem-hon és népismeret, napközi 6.)
  • 6.b Zámbóné Varga Katalin (matematika – fizika)
  • 6.c Lengyel Anikó (testnevelés)
  • 7.a Kovács Katalin-szaktanácsadó (történelem – ének-zene)
  • 7.b Kun Ágnes Andrea (német)
  • 7.c Fodorné Dékány Márta (kémia – matematika – informatika)
  • 8.a Pálfiné Horváth Julianna (biológia – etika)
  • 8.b Makó Tímea (német – történelem)
  • 8.c Ács Zsuzsanna-szaktanácsadó (magyar – történelem)
Pedagógusok
  • Barcsayné Bácsfalvi Andrea (magyar-történelem, napközi 6.)
  • Daróczi Dávid (informatika)
  • Deme Anikó (napközi 5. a b)
  • Dr. Ruzsásné Sebestyén Emília (ének – zene)
  • Egyházyné Tóth Andrea – (iskolapszichológus)
  • Győri Attila (testnevelés)
  • Icsuné Bíró Erzsébet (könyvtáros tanár)
  • Németh Gyuláné (matematika)
  • Pogány Krisztina (rajz, napközi 5. b c)
  • Radácsi Mónika (ének-zene)
  • Schlarb Attila (informatika)
  • Szakály Judit (földrajz – testnevelés)
  • Tóthné Katona Zsuzsanna (angol)
  • Váradi Nóra (angol)
  • Völker Ildikó (angol)
NOKS munkatársak
  • Molnárné Kondár Katalin – iskolatitkár
  • Vidák Judit – iskolatitkár
  • Nagyné Kovács Anita – rendszergazda
  • Dr. Varga Ádám – laboráns
  • Gulyás Ágnes Eliza – pedagógiai asszisztens
  • Plaszkó Bence – pedagógiai asszisztens (néptánc)
  • Tóth Dalma – pedagógiai asszisztens
Szociális munkás
  • Hajdú Szilárd
Üzemeltetési koordinátor
  • Siebenfreund Ildikó