Szülőknek

Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzet miatt ebben az évben hagyományos Iskolacsipegető programjaink elmaradnak.

Az idei felvételi a járványhelyzet miatt abban is más, mint az eddigiek, hogy az ének- zene tagozatra jelentkező gyermekek meghallgatását is online módon szervezzük. A meghallgatásra való jelentkezés egyik lépése az időpont foglalás, amit ide kattintva tud megtenni:

Időpont foglalás zenei meghallgatáshoz.

Vagy használja az alábbi qr kódot:

Kérjük, hogy a szándéknyilatkozatot, illetve a kérelem a zenei meghallgatásra nevű dokumentumokat kitöltve legkésőbb a meghallgatás előtti napon a beiratkozas@lisztiskola.hu címre küldjék el.

A meghallgatásra való regisztráció határideje a meghallgatás előtti napon 12.00. Ezen a napon, minden szülő, a megadott mail címére visszaigazoló levelet kap, a meghallgatási felület belépési linkjével 14.00-ig. Amennyiben azt a visszaigazoló levelet nem kapják meg, azt kérjük haladéktalanul, legkésőbb másnap reggel 10.00 óráig jelezni szíveskedjenek a bisztricsany@lisztiskola.hu címre rendszergazdánknak.

A március 3. meghallgatás regisztrált időpontjait itt tudja ellenőrizni

A meghallgatásokhoz való csatlakozás menetének leírását ide kattintva olvashatja el.

Iskolánk bemutatkozó filmje 1.rész

Iskolánk bemutatkozó filmje 2.rész