Távoktatással kapcsolatos fontos információk!

Tisztelt Szülők, Gyerekek!

Ismét távoktatással dolgozunk hétfőtől, de fog ez menni, mert a tavalyi évben is jól tudtuk megoldani a feladatot.

Egy kis segítség, ha valaki még nem lépett be a Teamsbe, elfelejtette, mit, hogyan:

ide kattintva lehet megtalálni a leírások linkjeit.

Ismét volt lehetőség az osztályfőnökökön keresztül tabletet igényelni. Ezeket március 8. hétfőn, 7 és 12 óra között lehet átvenni az iskolában. Érkezéskor a portásnál jelezzék, hogy az eszközért jöttek. Eszközt kizárólag szülőnek tudunk átadni, tárolási nyilatkozat aláírása után. Kérnénk ennek szíves tudomásul vételét!

A teams rendszerben, a tavalyi évhez képest senkinek nem változott meg sem a felhasználói neve, sem a jelszava. Azzal gond nélkül be lehet lépni.

Ha elfelejtették a jelszót, vagy bármi egyéb hiba lenne a bejelentkezéssel, vagy a rendszer működésével, kérem jelezzék azt a bisztricsany@lisztiskola.hu címen.

Mindenkinek eredményes munkát kívánok, találkozunk a tavaszi szünet után!

Bisztricsány Gábor

Rendszergazda